REKLAMA
Znaleziono 1531 wyników
Niskoemisyjna fabryka Danfoss w Grodzisku Mazowieckim w decydującym etapie prestiżowego konkursuartykuł
Pokaż artykuł
Niskoemisyjna fabryka Danfoss w Grodzisku Mazowieckim w decydującym etapie prestiżowego konkursu
Panattoni Danfoss BTO – niskoemisyjna fabryka w Grodzisku Mazowieckim, znalazła się wśród czterech kandydatów do nagrody w kategorii Best Industrial & Logistics Project w ramach MIPIM Awards. Gala rozdania nagród towarzyszyć będzie największemu wydarzeniu w branży nieruchomości na świecie.
Nawet 450 nowych wagonów dla PKP Intercity. Umowa podpisana [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Nawet 450 nowych wagonów dla PKP Intercity. Umowa podpisana [WIZUALIZACJE]
PKP Intercity i Fabryka Pojazdów Szynowych – H. Cegielski podpisały kontrakt na dostawę 300 nowych wagonów. Zamówienie może zostać powiększone o kolejne 150 pojazdów. Wartość kontraktu bez rozszerzenia wynosi blisko 4 mld 239 mln brutto zł.
Nowe miejsca pracy. Duży producent mebli inwestuje pod Warszawąartykuł
Pokaż artykuł
Nowe miejsca pracy. Duży producent mebli inwestuje pod Warszawą
Kolejne nowe miejsca pracy w aglomeracji warszawskiej, w gminie Kampinos (powiat warszawski zachodni). Fabryka Mebli AKORD przenosi swój główny magazyn do nowoczesnego centrum logistycznego MLP Teresin. Decyzja o wyborze tej lokalizacji była podyktowana m.in. możliwością wysokiego składowania, co pozwoli na optymalizację procesów logistycznych i dalszy rozwój. Fabryka Mebli AKORD uzyska pełny dostęp do obiektu z początkiem września br. W zawarciu transakcji najemcę reprezentowała firma AXI IMMO.
W Szczecinie zostanie otwarta Fabryka Wody, najnowocześniejszy kompleks basenowo-edukacyjny w Polsce [ZDJĘCIA+CENY]artykuł
Pokaż artykuł
W Szczecinie zostanie otwarta Fabryka Wody, najnowocześniejszy kompleks basenowo-edukacyjny w Polsce [ZDJĘCIA+CENY]
Fabryka Wody w Szczecinie, najnowocześniejszy kompleks basenowo-edukacyjny w Polsce jest gotowy. Woda w basenach już szumi, sauny się grzeją, a Edukatorium czeka na odkrywców.
Najstarsza w Polsce przychodnia weterynaryjna wystawiona na sprzedaż! [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Najstarsza w Polsce przychodnia weterynaryjna wystawiona na sprzedaż! [ZDJĘCIA]
Kolejny zabytkowy obiekt w Łodzi wystawiony na sprzedaż. Tym razem na Polesiu. Na sprzedaż została wystawiona zabytkowa kamienica lecznicy "Pod koniem" w Łodzi, najstarszej w Polsce przychodni weterynaryjnej, istniejącej od 1891 r., upamiętnionej przez Juliana Tuwima w "Kwiatach polskich". Jaka jest cena?
Kolejna linia kolejowa na Dolnym Śląsku zostanie odbudowanaartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna linia kolejowa na Dolnym Śląsku zostanie odbudowana
Samorząd Województwa Dolnośląskiego konsekwentnie realizuje plan przywracania nieczynnych od lat linii kolejowych w województwie dolnośląskim. Tym razem zdecydował się na rewitalizację jednej z najpiękniejszych linii na Dolnym Śląsku
Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry. Trwa rewitalizacja linii kolejowej nr 318 [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry. Trwa rewitalizacja linii kolejowej nr 318 [FILM]
Projekt zakłada kompleksową modernizację linii kolejowej nr 318, w jej historycznym przebiegu. Prace prowadzone są etapowo – w I etapie zrewitalizowano odcinek Bielawa Zachodnia – Bielawa Nowa (ok. 4,5 km), a obecnie trwa modernizacja trasy do Srebrnej Góry.
Dolny Śląsk: Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry - trwa rewitalizacja linii kolejowej nr 318 [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry - trwa rewitalizacja linii kolejowej nr 318 [FILM]
Samorząd województwa dolnośląskiego kontynuuje przywracanie nieczynnych linii kolejowych do życia. Po 50 latach pociągi wrócą do Srebrnej Góry. Projekt zakłada kompleksową modernizację linii kolejowej nr 318, w jej historycznym przebiegu. Prace prowadzone są etapowo – w I etapie zrewitalizowano odcinek Bielawa Zachodnia – Bielawa Nowa (ok. 4,5 km), a obecnie trwa modernizacja trasy do Srebrnej Góry.
[Dolny Śląsk] Belgijski inwestor rozbuduje swoją fabrykę wyrobów czekoladowych pod Oleśnicąartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Belgijski inwestor rozbuduje swoją fabrykę wyrobów czekoladowych pod Oleśnicą
Belgijska firma z branży wyrobów z czekolady Smet Chocolates planuje rozbudowę swojej polskiej fabry...
Wrocław: Maco Pharma zwiększy zatrudnienie we wrocławskiej fabryceartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Maco Pharma zwiększy zatrudnienie we wrocławskiej fabryce
Maco Pharma jest kluczowym europejskim producentem zestawów do pobierania i preparatyki krwi, filtró...
Podwrocławska fabryka JELCZ Sp. z o.o. z wielkimi zamówieniami na pojazdy wojskowe za blisko 880 mln złartykuł
Pokaż artykuł
Podwrocławska fabryka JELCZ Sp. z o.o. z wielkimi zamówieniami na pojazdy wojskowe za blisko 880 mln zł
Wielki sukces JELCZ Sp. z o.o. z podwrocławskiego Jelcza-Laskowic. Podczas jubileuszowego XXX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, spółka ta zawarła z Agencją Uzbrojenia dwa duże kontrakty na pojazdy 4×4 i 6×6. Umowy w imieniu Ministerstwa Obrony Narodowej podpisał Minister Mariusz Błaszczak. Dzięki tym umowom fabryka w Jelczu-Laskowicach będzie mogła dalej intensywnie się rozwijać. Te kontrakty oznaczają kolejne nowe miejsca w samej fabryce oraz u poddostawców.
Setki nowych miejsc pracy. W Gdańsku powstaje wielka fabryka wież offshore wind [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Setki nowych miejsc pracy. W Gdańsku powstaje wielka fabryka wież offshore wind [FILM+WIZUALIZACJE]
W Gdańsku trwa budowa wielkiej fabryki morskich wież wiatrowych. Rocznie powstawać tam będzie nawet 150 konstrukcji. Dzięki realizacji tego projektu powstanie około 500 miejsc pracy dla wysokiej klasy specjalistów. Inwestycja, która ma wspierać rozwój Morskiej Energetyki Wiatrowej (MEW) w Polsce i Europie, powstaje na terenie Stoczni Gdańskiej Nowa fabryka wież offshore zlokalizowana w Gdańsku, z bezpośrednim dostępem do nabrzeża, jest kluczową inwestycją dla polskiego sektora energetyki odnawialnej.
W Gdańsku powstaje wielka fabryka wież offshore wind [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Gdańsku powstaje wielka fabryka wież offshore wind [FILM+WIZUALIZACJE]
W Gdańsku trwa budowa wielkiej fabryki morskich wież wiatrowych. Rocznie powstawać tam będzie nawet 150 konstrukcji. Dzięki realizacji tego projektu powstanie około 500 miejsc pracy dla wysokiej klasy specjalistów. Inwestycja, która ma wspierać rozwój Morskiej Energetyki Wiatrowej (MEW) w Polsce i Europie, powstaje na terenie Stoczni Gdańskiej. Nowa fabryka wież offshore zlokalizowana w Gdańsku, z bezpośrednim dostępem do nabrzeża, jest kluczową inwestycją dla polskiego sektora energetyki odnawialnej.
Fabryka Stellantis w Tychach świętuje trzynastomilionowy samochód w historii firmyartykuł
Pokaż artykuł
Fabryka Stellantis w Tychach świętuje trzynastomilionowy samochód w historii firmy
Polska fabryka Stellantis w Tychach świętuje imponujące osiągnięcie: licznik produkcyjny spółki odmierzył szczęśliwą liczbę trzynastu milionów samochodów wyprodukowanych w latach 1971-2025. Stanowi ono wyjątkową sygnaturę w działalności tyskiej fabryki, która dopisuje kolejne rozdziały do historii rozpoczętej przez spółkę FSM i kontynuowanej przez Fiat Auto Poland, a następnie FCA Poland.
Villa Nordeninwestycja
Pokaż inwestycję
Villa Norden
Sopot, Powstańców Warszawy
[Gdańsk] Inpro sprzedało już 50% lokali na osiedlu Chmielna Parkartykuł
Pokaż artykuł
[Gdańsk] Inpro sprzedało już 50% lokali na osiedlu Chmielna Park
Inpro SA, jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, sprzedał już 50 proc. lokali w ramach...
Warszawa inwestuje w kulturęartykuł
Pokaż artykuł
Warszawa inwestuje w kulturę
Warszawa konsekwentnie inwestuje w rozwój infrastruktury kulturalnej – od budowy nowych scen i siedzib instytucji po modernizacje istniejących obiektów i rewitalizację zabytków. W całym mieście trwają lub rozpoczynają się projekty, które mają poprawić warunki pracy twórców i dostępność oferty kulturalnej dla mieszkańców. Planowana jest także budowa nowego budynku teatralnego dla Teatru Ateneum.
Nowe miejsca pracy na Podkarpaciu. Firma Oponiarska Dębica SA zwiększa zatrudnienieartykuł
Pokaż artykuł
Nowe miejsca pracy na Podkarpaciu. Firma Oponiarska Dębica SA zwiększa zatrudnienie
Bardzo dobra informacja dla mieszkańców Dębicy w województwie podkarpackim. Obchodząca w tym roku 85-lecie istnienia Firma Oponiarska Dębica SA rozpoczęła rekrutację nowych pracowników do swojej fabryki zlokalizowanej w tym blisko 43-tysięcznym mieście w południowo-wschodniej części Polski.
[Wrocław] Bosch stawia na rozwój fabryki układów hamulcowychartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Bosch stawia na rozwój fabryki układów hamulcowych
Bosch mocno i zdecydowanie postawił na rozwój swojej polskiej fabryki układów hamulcowych we Wrocław...
[Aglomeracja Wrocławska] LG Chem przeznaczy następne miliardy złotych na swoją nową inwestycję pod Wrocławiem!artykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] LG Chem przeznaczy następne miliardy złotych na swoją nową inwestycję pod Wrocławiem!
Do końca tego tygodnia koreański koncern LG Chem ma zamiar oficjalnie ogłosić zwiększenie swojej inw...
REKLAMA